Szkoła Tańca SUKCES

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5

O nas

Szkoła Tańca SUKCES

Specjalizuje się w nauce tańca Disco Dance, Street Dance Show, Hip Hop, Modern oraz Jazz. Prowadzona jest przez dyplomowanych instruktorów tańca: Agnieszkę Baginowską i Paulinę Jarecką. Są to tancerki  z wieloletnim doświadczeniem oraz stażem tanecznym. Odpowiednio przygotowane do pracy  z dziećmi, posiadające wykształcenie pedagogiczne. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych, o różnym stopniu zaawansowania. Wszystkie zajęcia składają się z następujących części : rozgrzewka, ćwiczenia przestrzenne, choreografia. Wprowadzane elementy pozwalają uczestnikom pracować nad poczuciem rytmu, słuchu, płynnością ruchów i  kształtowaniem sprawności ruchowej. Ponad to, każde zajęcia wzbogacane są o zabawy taneczne, których celem jest pokonanie w dziecku poczucia nieśmiałości i tremy, a także stworzenie pozytywnego obrazu samego siebie i wzmocnienie wiary we własne możliwości.

Agnieszka Baginowska

Pedagog szkolny, dyplomowana instruktorka tańca z dziedziny Disco Dance oraz Hip Hop. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako dziecko. Umiejętności taneczne zdobywała pod okiem wykwalifikowanych instruktorów tańca. Jako tancerka brała liczny udział w Mistrzostwach Polski oraz reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata z formacją taneczną Rytm prowadzoną przez Panią Anetę i Pana Adama Pilarskich. Jako instruktor – choreograf grup dziecięcych i młodzieżowych przez 3 lata współpracowała z Klubem Tańca Szyk osiągając liczne sukcesy z prowadzonymi grupami. Agnieszka ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, przez co zajęcia z nią stają się nie tylko ciężką pracą ale również ogromną przyjemnością.

 

 

Paulina Jarecka

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego, w dalszym ciągu kontynuuje swoją edukację na studiach podyplomowych o kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Dyplomowana instruktorka tańca nowoczesnego Disco Dance i Hip Hop. Instruktor nowoczesnych form gimnastycznych.
Paula swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat, trenowała pod opieką  wykwalifikowanych instruktorów tańca. Wielokrotna laureatka Mistrzostw Polski oraz reprezentantka naszego kraju na Mistrzostwach Europy i Świata. Jako instruktor przez 3 lata współpracowała z Klubem Tańca Szyk, zdobywając liczne osiągnięcia z prowadzonymi przez siebie grupami młodzieżowymi. Prowadziła również zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Stargardzkim Centrum Kultury w Stargardzie Szczecińskim zdobywając również liczne wyróżnienia.